Deze actie is inmiddels verlopen. Maar we hebben natuurlijk nog steeds mogelijkheden om te tennissen en 2x per jaar starten zowieso de Maak Kennis met Tennis lessen.

Afgelopen donderdag 20 oktober 2016 zijn de gehele dag tennis-fit clinics voor de leerlingen van de Tweestromenschool geweest. Een erg geslaagde dag waar we zo’n 90 kinderen mochten ontvangen. De ouders waren in grote getale komen kijken en het was dan ook gezellig druk langs de baan. Voor de kinderen hebben we samen met de tennisjuf een leuk kennismakingsaanbod gemaakt van 5 tennis-fit lessen. Lekker bewegen op muziek met een racket en tennisballen.

Aanbod Tennis-fit voor uw zoon en/of dochter

Afgelopen donderdag heeft uw kind aan de Tenniskids@school lessen meegedaan tijdens de gymles op school. Deze tennislessen zijn gegeven door de tennistrainster van de Tennisvereniging Heerewaarden samen met de (gym)docent.

Graag doen wij u een aanbod om hierop een vervolg aan te geven waarbij uw zoon/dochter in 5 lessen het tennissen nog beter kan ontdekken.

Dit aanbod bestaat uit 5 lessen tennis-fit van 50 minuten op de dinsdagen 1, 8, 15, 22 en 29 november van 15.30-16.20 uur op onze tennisbanen aan de Langestraat.

De kosten voor deze 5 lessen bedragen €35,-. U hoeft geen materialen aan te schaffen, de kinderen krijgen tijdens de les een leenracket. Is uw zoon/dochter al lid bij onze vereniging dan kan hij/zij ook meedoen met de tennis-fit lessen voor een gereduceerd tarief van €25,-.

Om deze lessen te kunnen starten hebben we minimaal 5 aanmeldingen nodig. Vóór 31 oktober krijgt u bericht of we voldoende aanmeldingen hebben.

Aanmelden voor Tennis-fit kan online

Waarom tennis?

Tennis is een ontzettend spannende, gezonde, veelzijdige sport. Tennis leert uw kind om zichzelf verantwoordelijk te voelen voor keuzes en daden, en om om te gaan met succes en tegenslag. Elk punt biedt weer een nieuwe kans! Tennis daagt uw kind uit om door te zetten, samen te werken en zelf regels toe te passen. Het kan een leven lang, op eigen niveau, gespeeld worden en staat voor plezier, sportiviteit, inzet en respect.

Waarom bij een tennisvereniging?

Een vereniging is de plek bij uitstek om structureel te kunnen sporten en om leeftijdsgenoten te ontmoeten met dezelfde interesses. Bij een tennisvereniging kan uw kind in een veilige omgeving spelen. Tennisverenigingen werken uitsluitend met gelicenseerde trainers en met lesprogramma’s, ballen, rackets en baanafmetingen die aansluiten bij de leeftijd en de ontwikkeling van het kind. Het doel is om uiteindelijk iedereen het tennisspel te laten spelen.

Tennis ook iets voor u?

Bent u zelf ook geïnteresseerd om te komen tennissen, dan bent u van harte welkom.

We zien u heel graag terug op Tennisvereniging Heerewaarden.